Vrijstaande, royale villa, in 2009 gerenoveerd, netjes onderhouden en comfortabel ingericht. In het souterrain is een gezelschapsruimte met bar, eettafels met voldoende stoelen en banken en TV.… Meer informatie
Vrijstaande, royale villa, in 2009 gerenoveerd, netjes onderhouden en comfortabel ingericht. In het souterrain is een gezelschapsruimte met bar, eettafels met voldoende stoelen en banken en TV. Keurige keuken met o.a. elektrisch fornuis met keramische kookplaat en hetelucht oven, koelkast met vriezer, vaatwasser, magnetron, waterkoker, koffieapparaat. Sauna 6 euro/1 uur, douche en toilet. Op de verhoogde begane grond is een gang met zitje en vier slaapkamers, alle met een tweepersoons bed, TV en alle met een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Tussenetage beschikt over een terras met tuinmeubelen. Op de verdieping is gang met zitje en vier slaapkamers, alle met een tweepersoons bed, een extra bed, TV en alle met een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Elektrische verwarming. Royale tuin met tuinmeubelen, trampoline, tuinhaard en overdekt zwembad 7x4 m, solair bijverwarmd (juni t/m september). Eigen parkeerplaats.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Met eigen zwembad
Voor grotere groepen
Oud&Nieuw 2025
Chalets in de bergen en wintersport
Weekendverblijven
Kerstmis
Pasen
Extra info bij de accommodatie
Huisdieren zijn niet toegestaan. Kinderbedje op aanvraag (voor een bedrag). Wifi. Elektriciteitsverbruik betaalt u ter plaatse. Niet rokers huis. Bewoning door maximaal 20 personen.
In het Reuzengebergte, aan de rand van het plaatsje Dolni Dvur direct aan de rivier Male Labe (kleine Elbe), vlakbij het bos, ca 7 km ten zuidwesten van de stad Vrchlabi op een hoogte van ca 900 m boven de zeespiegel. Heerlijk landelijk gelegen in het hart van het Reuzengebergte met vrij uitzicht over de omringende bergen, weiden en bossen. Attractie ve ligging voor zowel zomer- als ook wintervakantie. Ideaal gebied voor bergwandelingen en verscheidene uitstapjes ondernemen. Kabelbaan naar de berg Cerna Hora 10 km, kasteel Jilemnice 16 km, safari in Dvur Kralove 45 km, verder kunt u bijvoorbeeld de kastelen Kuks, Ratiborice en Nachod bezoeken.
Afstanden: basis levensmiddelen 200 m en (Lanov) 4 km, twee restaurants 100 m en 600 m, supermarkt en restaurants, alsmede alle faciliteiten (Vrchlabi) 7 km. Tennisbaan in het dorp 500 m en (Lanov) 3 km, natuurzwembad (Cista) 7 km, (overdekt) zwembad (Jilemnice) 16 km en (Spindleruv Mlyn) 20 km, golfbaan (Prosecne) 11 km, paardrijden in het dorp (Horni Lanov) 1,5 km. Bos 200m.
Winterinfo: skigebied Dolni Dvur slechts 600 m, skigebieden Luisino Udoli 1,5 km, Strazne 6 km, Cerny Dul 11 km, Zaly en Herlikovice beide 12 km, Labska 20 km, Spindleruv Mlyn 24 km.
Plussen
Skvělé zázemí pro děti, velké společné prostory, vybavená kuchyně i bar.
Sprchy a toalety na pokojích, vše funkční a bezporuchové.
Minnen
Ranní hluk aut projíždějících blízko kolem dvou přízemních místností. Ale spaly v nich děti a ty jen tak nic nevzbudí.
Eva
29.06.2024
- 06.07.2024
10
Plussen
Velmi vstřícní ubytovatelé, všude velmi čisto, krytý bazén, vybavení kuchyně.
Minnen
Není nic, co bychom mohli vytknout.
Renata
13.06.2024
- 16.06.2024
9.75
Plussen
Není co vytknout,chaloupka krásná, čistá,zahrada Velká,majitelka příjemná, velká spokojenost určitě se vrátíme,doporučuji sporákem Beerova
Martin
23.05.2024
- 26.05.2024
10
Martina
05.08.2023
- 12.08.2023
9.75
Andrea
08.07.2023
- 15.07.2023
10
Plussen
Vše pěkně uklizené, bazén udržovaný a krásně čistý.
Minnen
Chybí alespoň malý plůtek podél řeky kvůli bezpečnosti dětí.
Mikuláš
27.10.2022
- 30.10.2022
10
Hana
05.09.2020
- 12.09.2020
9.75
Plussen
Ubytování nemělo chybu. Vše na jedničku.
Miluše
08.08.2020
- 15.08.2020
10
marek
18.07.2020
- 25.07.2020
10
Jana
22.06.2019
- 29.06.2019
10
Plussen
Se vším jsme byli spokojeni, ubytování příjemné, okolí krásné , bazén neměl chybu a majitelé velice vstřícní a příjemní.Dekujeme
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.