Vrijstaand vakantiehuis dat onderverdeeld is in twee zelfstandige huishelften A en B, waardoor uitermate geschikt voor bevriende gezinnen. Beide woningen zijn even groot. Bouwjaar 2006. Iedere woning… Meer informatie
Vrijstaand vakantiehuis dat onderverdeeld is in twee zelfstandige huishelften A en B, waardoor uitermate geschikt voor bevriende gezinnen. Beide woningen zijn even groot. Bouwjaar 2006. Iedere woning bestaat uit een entrée, gang, woonkamer met zit- en eethoek, TV en haardkachel. Keuken met o.a. fornuis (resp. 4 en 3 kookplaten), koffiezetapparaat, waterkoker en magnetron. Badkamer met douche, toilet apart. Boven is een tweede badkamer met douche en tweede toilet. Twee slaapkamers, ieder met dree éénpersoons bedden en een stapelbed. CV op elektra en haardkachel. Het huis staat op een niet omheind grondstuk, u beschikt over een terras, buitenzitje, paviljoen, parasol, draagbare tuingrill, kampvuurplaats en een ovaal zwembad 6,2 x 3,6 m. Eigen parkeerplaats.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Met eigen zwembad
Voor grotere groepen
Extra info bij de accommodatie
Niet-rokers huis. Huisdieren zijn toegestaan na afspraak met de verhuurder tegen betaling CZK 100,- / huisdier. Prijs is inclusief alle energie en toeristenbelasting. Het huis is geschikt voor maximaal 20 personen.
In oost Bohemen, vrijwel alleenstaand huis nabij het dorpje Zlaty Potok, ca 6 km ten oosten van het stadje Kraliky. Het huis staat op een helling temidden van schitterend landschap omgeven door het groen, aan beekje en aan de bosrand. Uitzicht over het bos, weiden en heuvels in de omgeving. Basis levensmiddelen 2 km, restaurants 2, 3 en 6 km, supermarkt, alsmede zwembad, tennis, fietsverhuur en paardrijden op 6 km. Overdekt wembad en sauna 27 km, stuwmeer Pastviny met uitstekende mogelijkheden om te zwemmen, watersporten beoefenen en bootjes- en waterfietsen huren op 23 km. Vissen (met vergunning) 2 km. Bos 20 m. Erg fijne plek om lekker tot rust te komen en van het landschap genieten. Enkele kastelen en burchtruines in de omgeving.
Winter info: Wintersportcentra Dolni Morava 10 km, Pastviny 30 km, Mladkov 25 km en Ceske Petrovice 30 km. Mogelijkheden tot langlaufen.
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.