Vrijstaand vakantiehuis, in 2005 geheel nieuw gebouwd, nieuw, modern en comfortabel ingericht. Entrée, gang, ruime woonkamer met zithoek, eethoek, open haard, satelliet TV en deur naar het terras.… Meer informatie
Vrijstaand vakantiehuis, in 2005 geheel nieuw gebouwd, nieuw, modern en comfortabel ingericht. Entrée, gang, ruime woonkamer met zithoek, eethoek, open haard, satelliet TV en deur naar het terras. Mogelijkheid tot 2 extra slaapplaatsen (uitklapbaar bankstel). Open keuken met o.a. electrisch fornuis met keramische kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat en magnetron. Badkamer met ligbad en afgesloten toilet. Vanuit de woonkamer trap naar de verdieping, twede WC, doorloop slaapkamer met een tweepersoons- en een éénpersoons bed en zitje. Slaapkamer met drie éénpersoons bedden, zitje en balkon. De royale tuin is niet omheind, u beschikt over een terras, tuinmeubelen met parasol, draagbare tuingrill, kampvuurplaats, en op 30 m een semi-verzonken rond zwembad, doorsnee 4,5 m met filterinstallatie en solaire verwarming. Garage tegen betaling (ca. EUR 14,-/week) en eigen parkeerplaats. Electrische verwarming.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Met eigen zwembad
Met huisdier
Wellness en kuuroorden
Oud&Nieuw 2025
Extra info bij de accommodatie
In dit huis mag niet gerookt worden. Kinderbedje op aanvraag. Huisdier toegestaan tegen betaling € 18,-/huisdier/week. Na afspraak met de verhuurder kunt u mountainbikes huren. Tevens mogelijkheid tot het huren van dart en tafeltennis (onder voorbehoud). Electra is inclusief, in de periode van 15.9. tot 15.5. kost de electrische verwarming ca. EUR 13,-/dag (ter plaatse met de verhuurder afrekenen). Het huis is geschikt voor maximaal maximaal 6/8 personen. De prijs is berekend voor 6 personen. Extra 2 personen mogelijk - betalen ter plaatse EUR 30,-/persoon/week.
In het Reuzengebergte, heerlijk rustig gelegen, vrijwel alleenstaand huis op een helling aan de bosrand, temidden van ongerepte natuur, doorweven met paden naar de „rotsstad Adrspach“, het uitzichtstoren in het Jestrebi gebergte en andere interessante plekken. Het huis staat nabij het dorpje Markoušovice, ca 12 km ten zuidoosten van de stad Trutnov. Basis levensmiddelen en restaurant 3 km, tweede restaurant 9 km, supermarkt 10 km. (Overdekt) zwembad en sauna 10 km, tennis speelplaats 500 m, tennisbaan 3 km, golf 17 km, paardrijden 19 km. Het stuwmeer Rozkos met mogelijkeid tot zwemmen en watersporten beoefenen en bootjes huren 24 km. Zwemmeer 12 km. Bos 40 m.
Winterinfo: Skigebide Petrikovice 7 km (2 sleepliften, skiverhuur, avondskiën). Verdere skigebieden op 17 km (Nove Buky), 23 km (Prkenny Dul) en 26 km (Janské Lazne).
Plussen
Moc milí a ochotní pronajímatelé.
Krásné, příjemné a tiché prostředí.
Čistá a moc pěkně zařízená chatička.
Prostorná a udržovaná zahrada.
Není co vytknout, pobyt jsme si moc užili.
Tomáš
29.06.2024
- 06.07.2024
10
Plussen
Krásná chatička na velmi klidném místě bez mobilního signálu, takže ideální na odpočinek.
Valerie
12.05.2024
- 18.05.2024
10
Plussen
Majitelka objektu velice laskavá a vstřícná,,objekt velice dobře vybavený
Renáta
28.03.2024
- 31.03.2024
9.5
Radek
02.03.2024
- 09.03.2024
10
Plussen
Krásná chata v krásné přírodě.
Pán co nám chatu pronajal byl ochotný a hrozně milý.
Jana
14.11.2023
- 19.11.2023
9
Jitka
12.08.2023
- 19.08.2023
10
Plussen
Krásná dovolená na krásném místě.Nemám co vytknout.Úplná spokojenost.Super.Doporučuji!
Martin
15.07.2023
- 22.07.2023
10
Plussen
Krásné prostředí, nádherná chalupa a perfektní majitelé. Dopručuji.
Roman
24.06.2023
- 01.07.2023
10
Olga
07.10.2022
- 09.10.2022
10
Miloslav
30.07.2022
- 06.08.2022
10
Filip
16.07.2022
- 23.07.2022
10
Plussen
Vše v pořádku. Parádní místo, spousta prostoru, možností k výletu, zábavy pro děti. Určitě doporučuji
Lenka
08.08.2020
- 15.08.2020
9
Plussen
ubytování krásné,ochotní a velice příjemní majitelé
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.