Uniek ingericht huis in 2021 verbouwd, een smaakvolle combinatie van hout, baksteen en natuursteen. Keuken met gasfornuis, oven, magnetron, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat, waterkoker,… Meer informatie
Uniek interieur in de geest van een oud Tsjechisch landhuis, geheel alleenstaand temidden schitterend heuvellandschap,prachtig weids uitzicht over de omgeving.
Beschrijving van de accommodatie
Uniek ingericht huis in 2021 verbouwd, een smaakvolle combinatie van hout, baksteen en natuursteen. Keuken met gasfornuis, oven, magnetron, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat, waterkoker, servies, vaatwasser en eettafel. Woonkamer met ruime bank (2 extra bedden), zithoek, functionele historische tegelkachel en aan de muur gemonteerde lcd-tv. Prettig en smaakvol gerenoveerde badkamer met gemetselde douche, ligbad, twee wastafels, toilet en bidet. Wasmachine aanwezig. Slaapkamer met een groot tweeënhalf bed (breedte 250 cm) en twee tweepersoonsbedden (breedte 140 cm) in het originele gesloten stapelbedstee. Er is een grote omheinde tuin, terras met houten zitje, tuingrill en kamvuurplaats. Inbouwzwembad van 6x3 meter met zout water. Parkeren bij de accommodatie.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Met eigen zwembad
Paradijs voor kids
Met huisdier
Alleenstaand
Oud&Nieuw 2026
Chalets in de bergen en wintersport
Weekendverblijven
Kerstmis
Pasen
Extra info bij de accommodatie
Huisdieren alleen toegestaan na afspraak (500 CZK / dier / week). Babybedje en kinderstoel op aanvraag beschikbaar. De prijs van het verblijf is inclusief wifi-verbinding, beddengoed en handdoeken. Ter plaatse dient een borg van CZK 4.000 te worden betaald. Toegangsweg naar het huis is een onverharde weg (begaanbaar met de auto). Bewoning door maximaal 6 personen en een baby.
In het Boheemse Woud, vlakbij de grens met Duitsland, 12 km van Domažlice en 24 km van Klatovy. Het huis staat geheel alleen (dichtstbijzijnde buurhuis ongeveer 1 km), vlakbij het bos en op een heuvel. Hierdoor is er direct vanuit de tuin een prachtig weids uitzicht over het glooiende berglandschap, waar u op het terras van kunt genieten. Het bos begint direct achter het huis, dus de plek is ook geschikt voor wandelingen in de natuur en bessen plukken. Onder de attracties in de omgeving kunnen we bijvoorbeeld de uitkijktoren Koráb (12 km), de ruïnes met het uitkijkpunt Rýzmberk (6 km), de ruïnes van de burcht Herštejn (9 km) of het natuurpad in de Všerubský-pas. In Domažlice wachten het Chodsko-museum, het kasteel, het historische centrum en vele andere toeristische attracties op u, waardoor u er zonder problemen de hele dag zult doorbrengen.
Afstanden: Supermarkt, restaurant, café, banketbakkerij, geldautomaat en alle openbare voorzieningen (Kdyně) 4 km, waterpark en natuurlijk zwembad (Kdyně) 4-6 km, paardrijden (Pranty) 2 km, fietsroute tot 500 m, gemarkeerde wandelroutes 300 m, bos tot 100 m.
Winter info: Groot skigebied met kunstsneeuw en stoeltjeslift Hohenbogen (20 km), kleiner skigebied Nýrsko (21 km).
Plussen We vonden alles geweldig. Een paradijs op aarde. Een sprookje in de eenzaamheid van het bos, met herten en damherten vlakbij het huis. We hadden zelfs een verrekijker mee. :-)
Het is jammer dat het zwembad niet verwarmd is en dat het weer ons niet meezat, maar we zijn best wel gehard, dus we hebben bijna elke avond gezwommen. Dat was het warmste water.
Plussen Een aangenaam huisje op een afgelegen plek met een mooi uitzicht, een ruime tuin en een fantastisch zwembad. Het enige minpuntje is de oprit, die met een lage auto wellicht wat lastig kan zijn. Verder is alles perfect.
Plussen Heerlijke rust, helemaal niemand te bekennen, bos met wandelpaden achter het huis. Grote, omheinde tuin met een prachtig uitzicht en als het zwembad klaar is, zal het perfect zijn. De inrichting van het huisje is absoluut toereikend.
Plussen Absoluut een zeer mooie accommodatie op een prachtige locatie. Als u een rustige vakantie in de natuur wilt doorbrengen en tegelijkertijd dicht bij een grotere stad wilt zijn, dan stelt deze accommodatie zeker niet teleur. Minnen Twee dagen voor onze aankomst vertelde de eigenaar ons dat er twee dagen lang een zwembad op het terrein gebouwd zou worden. Uiteindelijk duurde het drie dagen. We hadden voor deze accommodatie gekozen omdat we in alle privacy van onze vakantie wilden genieten. Ik zou het waarschijnlijk nog wel kunnen accepteren als de eigenaar een compensatie had aangeboden, maar naast de kosten voor het hele verblijf en de hond, betaalden we ook nog eens meer dan 1000 CZK aan elektriciteit, terwijl er geen meterstanden werden opgenomen en de zwembadwerkers tijdens ons verblijf stroom verbruikten. Ik vraag me eerlijk gezegd af of deze prijs wel redelijk is. Mijn negatieve reactie betreft vooral de houding van de eigenaar.
Plussen Een fantastisch verblijf. Rust, stilte, natuur. Een huisje alsof het uit een sprookje komt. De eigenaar is aardig, prettig en behulpzaam. We zouden graag terugkomen. We wilden helemaal niet naar huis. Kovandovic uit Jičín
Plussen Geweldige locatie, rustig, prachtig uitzicht over het landschap. Gezellig huisje, veel bloemen. Retro-stijl inrichting, absoluut perfect - vaatwasser, Amerikaanse koelkast met ijsblokjesmachine... en een tv van 165 cm is ook niet alledaags :-) En wie wil, kan achter het fornuis slapen - net als in een sprookje. Minnen Voor sommigen kan de oprit een probleem vormen; lage auto's kunnen er bijvoorbeeld moeite mee hebben.
Plussen Er valt niets te klagen. Het was een heerlijke vakantie, op een fantastische locatie in een vakantiehuisje dat tot in de puntjes verzorgd was. Minnen De oprit is nog erger dan ooit... wat helaas niet de schuld van de eigenaar is.
Plussen Een absoluut perfecte plek om uit te rusten en te ontspannen. Ik ken niets beters. De kinderen waren ook dolenthousiast en vooral natuurliefhebbers zullen van deze plek genieten.
Plussen Het is een huisje dat zo uit een sprookje lijkt te komen. Prachtig interieur, schoon en niets anders dan velden en bossen in de omgeving. Ideaal om tot rust te komen en te ontspannen bij de open haard. De eigenaar is erg aardig.
Volledige tevredenheid.
Plussen Er valt niets op aan te merken. Prachtig ingericht huisje, schoon, rustig, volledige privacy, paddenstoelen achter het huisje... Een zeer aangenaam verblijf.
Plussen Prachtig uitzicht over de vallei. Rust en natuur om je heen. Minnen Slechte toegangsweg naar het terrein. Een auto met een hogere bodemvrijheid is noodzakelijk.
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.