Vrijstaande vakantiehuis op eigen omheind terrein van maar liefst 2000 m2, in 2020 geheel smaakvol gerenoveerd. Entrée, hal, ruime woonkamer verbonden met de keuken. In de woonkamer een eettafel voor… Meer informatie
Vrijstaande vakantiehuis op eigen omheind terrein van maar liefst 2000 m2, in 2020 geheel smaakvol gerenoveerd. Entrée, hal, ruime woonkamer verbonden met de keuken. In de woonkamer een eettafel voor 6 personen, een éénpersoonsbed (uitklapbaar tot 1 +1), een bank en fauteuils, lcd-satelliettelevisie en een houtkachel (kookgelegenheid). Keuken met elektrisch fornuis met oven, magnetron, koelkast met vriezer, waterkoker, servies en vaatwasser. Eerste slaapkamer met een tweepersoonsbed. Badkamer met douche, ligbad, wastafel, toilet en wasmachine. Boven op de verdieping toegang tot de tweede slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee éénpersoonsbedden. Verwarming middels de houtkachel + elektrische kachels. Omheinde tuin met tuinmeubilair, draagbare barbecue en een bovengronds zwembad met een doorsnee van 5 m. Parkeren bij het huis op het terrein voor 3 auto's.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Met eigen zwembad
Paradijs voor kids
Met huisdier
Weekendverblijven
Pasen
Extra info bij de accommodatie
Huisdieren (alleen klein ras gegen Gebühr € 18,-/Tier/Woche). WiFi en elektriciteitsverbruik 50 kWh per week inbegrepen, eventueel meerverbruik betaalt u ter plaatse voor vertrek. Het waterverbruik wordt ter plaatse betaald volgens het werkelijke verbruik. Bedlinnen inbegrepen. Borg 3000, - CZK. Wasmachine. Bewoning door maximaal 8 personen.
In de regio Ústí nad Labem, nabij het Nationaal Park Tsjechisch Zwitserland, 7 km ten noordoosten van Děčín en 30 km ten noordoosten van Ústí nad Labem. Er zijn veel natuurlijke schoonheden in de omgeving, zoals het Nationaal Park Tsjechisch Zwitserland, op 9 km afstand, met een prachtig uitzicht op de rotswanden, pittoreske hoekjes en romantische uitzichten. 5 km van het huis ligt het beschermde natuurgebied Elbezandsteen. Dit gebied is rijk aan kloven en canyons, een populaire plek voor bergklimmers en adrenaline- en natuurliefhebbers. Bij een bezoek aan deze plaatsen mag u ook het uitzicht op de grootste zandstenen kloof van Europa niet missen, welke is ontstaan door de erosieve activiteit van de rivier de Elbe. Een leuke excursiebestemming kan het kasteel Česká Kamenice (14 km) zijn. Voor gezinnen met kinderen is er op 9 km verderop een dierentuin en kasteel Děčín, dat u zal fascineren met zowel een adembenemend uitzicht op het kasteel als het interieur zelf. Kinderen, maar ook sporters zullen Aquapark Děčín zeker waarderen, dat een breed scala aan attracties en entertainment biedt. Voor plezier en adrenaline kunt u naar het touwpark Sloup v Cechach (29 km).
Afstanden: Kruidenier 150 m, supermarkt, restaurant, café, postkantoor, pinautomaat, treinstation (Děčín) 6 km, gemarkeerde wandelroutes in de omgeving, openlucht zwembad, buiten / binnen zwembad, sauna en tennisbaan (Děčín) ) 4 km, midgetgolf 6 km, paardrijden (Všemily) 8 km, surf / boot / waterfietsverhuur (Děčín- Active Point), watersport (Milada) 20 km, zwemmen (Olešský rybník) 3 km, fietsverhuur 6 km, speeltuin met klimrekken 300 m, bos 100 m.
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.