Vrijstaande, in 2009 nieuw gebouwde villa, uitstekend en zeer smaakvol ingericht. Entrée, gang, woonkamer met eettafel voor 6 personen, haardkachel, TV, video, radio en toegang tot het overdekte… Meer informatie
Vrijstaande, in 2009 nieuw gebouwde villa, uitstekend en zeer smaakvol ingericht. Entrée, gang, woonkamer met eettafel voor 6 personen, haardkachel, TV, video, radio en toegang tot het overdekte terras. Open keuken met elektrisch fornuis, koelkast, waterkoker en magnetron. Badkamer met douche, toilet apart. Boven zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoons- en een éénpersoons bed en de tweede met twee tweepersoons bedden, garderobe en zitje. Tweede toilet apart. Verwarming middels CV op gas en haardkachel. Het huis staat op een omheind grondstuk, u beschikt over een overdekt terras met tuinmeubelen en tuinhaard. Parkeren op een omheind grondstuk.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Goedkope huizen
Met huisdier
Vissen
Oud&Nieuw 2026
Kerstmis
Extra info bij de accommodatie
Niet rokers huis. Één huisdier is toegestaan, uitsluitend klein ras (CZK 800,-/hond/week). Elektriciteits verbruik van 50 kWh per week is inclusief, meervebruik en het verbruik van gas betaalt u ter plaatse. Bewoning door maximaal 6/7 personen.
In zuid Bohemen, geweldige ligging in het pittoreske plaatsje Zlatá Koruna, ca 5 km ten noordoosten van de historische stad Český Krumlov (monumentenzorg UNESCO). Het huis staat vrijwel in het centrum, maar biedt toch volop rust en privacy. Vanuit het zonnige terras heeft u heerlijk uitzicht over het landschap rondom en de rivier Vltava. De omgeving biedt een veelvoud aan sportieve en culturele activiteiten, ook vind u in de omgeving vele historische bezienswaardigheden. Klooster Zlatá Koruna 500 m, het stadje Český Krumlov met romantische steegjes, vele restaurants en terrasjes, prachtig kasteel, een uniek openluchttheater en alle faciliteiten ligt op slechts 5 km afstand. Burchtruine Dívčí Kámen 5 km, uitzichtstoren aan de top van de berg Kleť (1083 m) 10 km, burcht Rožmberk 30 km, zuidboheemse metropool České Budějovice 20 km, kasteel Hluboká nad Vltavou, jachtkasteeltje Ohrada en dierentuin 28 km.
Afstanden: Basis levensmiddelen en enkele restaurants in het plaatsje op ca 50 - 300 m, een veelvoud aan restaurants en supermarkt (Český Krumlov) 5 km. Verhuur van kano´s en raften, wildwatervaren op slechts 400 m! Zwemmen en vissen (vergunning noodzakelijk) aan de rivier Vltava ca 200 m vanaf het huis. Zwembad 700 m. Overdekt zwembad, sauna, tennisbaan en fietsverhuur (Český Krumlov) 5 km. Paardrijden (Kamenný Újezd) 10 km. Golfbaan (Svachova Lhotka) 13 km en (Hluboká nad Vltavou) 28 km. Bos 50 m.
Winterinfo: Uitstekende mogelijkheden voor langlaufers. Skiëen aan de berg Klet, 10 km en in het plaatsje Chmelná 13 km. Bekend wintersportecentrum Kramolín (5 skipistes, sneeuwkanonnen, avondskiëen, skischool) 45 km.
Plussen De eigenaar is behulpzaam en vriendelijk, de accommodatie voldeed perfect aan onze vakantiewensen en we zouden graag nog eens terugkomen. :) Minnen Helaas probeerden de buren het verblijf in de tuin niet alleen onaangenaam te maken met negatieve opmerkingen, maar ook door te proberen er een tweede Pompeii van te maken.
Na een kort gesprek verliep het verblijf gelukkig zonder problemen :)
Tot slot wil ik benadrukken dat het geroddel zinloos is en dat het doel ervan op het eerste gezicht duidelijk is.
Plussen Het huis is zeer schoon, van alle gemakken voorzien en heeft een fantastische ligging - op 5 km van Kaufland in het toeristische gebied. De omgeving van het huis is rustig. Minnen De toegang tot het huis vanaf de weg naar de stad is nogal chaotisch en niet echt goed aangelegd - meestal komt er iemand met een auto of een kinderwagen. Op de dag dat ik het huis terugbracht, moest ik met een ambulance worden afgevoerd omdat ik uitgleed op het dauwige, licht hellende gazon en mijn enkels aan beide kanten brak. Dus let goed op waar je loopt :)
Plussen We vonden het er erg leuk, een fijne omgeving en een mooi gebouw. Het enige wat we misten was een stofzuiger. Vooral bij het opruimen na de hond. Een bezem alleen was niet genoeg voor zo'n groot huis.
Plussen We zijn zeer tevreden. De accommodatie ligt aan het einde van het dorp, het is er helemaal rustig, de eigenaar was aardig, behulpzaam en attent, en er zijn veel mogelijkheden voor uitstapjes in de omgeving. Een winkel met basisboodschappen ligt op slechts een paar stappen van de accommodatie. Het was een heerlijke vakantie! Kučírková
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.