Vrijstaand, stenen vakantiehuis, kan zelfstandig gehuurd worden of samen met het grotere huis (code SM 0030), dat op hetzelfde terrein staat. Entree, stijlvol ingerichte eetkamer met eettafel voor 8… Meer informatie
Vrijstaand, stenen vakantiehuis, kan zelfstandig gehuurd worden of samen met het grotere huis (code SM 0030), dat op hetzelfde terrein staat. Entree, stijlvol ingerichte eetkamer met eettafel voor 8 personen in open verbinding met de keuken. Kitchenette met o.a. twee elektrische kookplaten, magnetron, waterkoker en koelkast. Badkamer met douche, wastafel en toilet. Woonkamer met zithoek voor 8 personen, salontafel, satelliet-tv en open haard. Schuifdeur naar het terras. Trap naar de bovenverdieping met twee slaapkamers. Slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee éénpersoonsbedden. Tweede slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee éénpersoonsbedden. Verwarming middels de open haard met warmteleiding door het hele huis, verder zijn er elektrische radiatoren. Terras met houten tuinmeubelen. U beschikt over een kampvuurplaats met mogelijkheid tot barbecuen. Voor de kinderen zandbak, schommels en klimrek. Grote overdekte houten pergola, een kleiner volleybalveld alsmede een gedeelte van het royale grondstuk is gemeenschappelijk voor beide huizen. Parkeren op het terrein naast het huis.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Goedkope huizen
Paradijs voor kids
Met huisdier
Alleenstaand
Oud&Nieuw 2025
Weekendverblijven
Extra info bij de accommodatie
Kinderbedje na afspraak met de verhuurder. Één hond is toegestaan tegen betaling € 18,-/huisdier/week. WiFi inbegrepen. Verbruik van elektriciteit tot 50 kWh/week is inclusief, meerverbruik dient u ter plaatse betalen. Bewoning door maximaal 8 personen. Twee extra personen (tot een maximum van 10) zijn toegestaan. Voor de twee extra personen worden geen kosten in rekening gebracht . Een steile bosoprit leidt naar het huis. In de winter zijn sneeuwkettingen nodig. Bij veel sneeuw is er een parkeerplaats 350 meter van het object, in dat geval wordt uw bagage door de eigenaar van het object vervoerd met een terreinvoertuig.
In het Beskydy-gebergte, nabij de berg Lysá Hora, vrijwel alleenstaand vakantiehuis op eigen onomheind terrein. Een geweldige ervaring voor iedereen die van rust en romantiek houdt. Mooi stenen huisje op een flauwe helling met vrij uitzicht in het groen. Achter het huisje vindt u alleen weiden en bossen, het huis is zeer rustig gelegen en staat apart van de "bewoonde wereld", ongeveer 4,5 km van het centrum van het plaatsje Morávka met alle nodige faciliteiten. Het centrum van een andere grotere stad Frýdlant nad Ostravicí ligt op 18 km afstand, het centrum van Frýdek-Místek 20 km. In de omgeving van het huisje kunt u verscheidene sportieve activiteiten ondernemen, er zijn wandelroutes (bijvoorbeeld naar de berg Lysá hora), de omgeving is een ideaal gebied om te fietsen, zwemmen, golfen en veel meer. Satinský waterval 19 km, Golf Resort Celadna 27 km.
Afstanden: Basis levensmiddelen, restaurant en postkantoor (Moravka) 5 km, supermarkten (Frýdlant nad Ostravicí) 18 km en (Frydek Mistek) 20 km, geldautomaat (Frydek Mistek) 20 km, Openlucht zwembad, vissen (met vergunning) en paardrijden (Pension Jizdárna ) in het dorp 5 km. Bos 50 m.
Winterinfo: Skigebied Malenovice 19 km.
Plussen
Ubytovani bylo skvele,stylove zarizene,plne vybavene.Komunikace s majiteli bez problemu. Trochu problem s pristupovou cestou k chalupe,ale auto to zvladlo a zvykli jsme si. Celkovy dojem skvely.
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.