Bungalow Zuid Boheemse meren JC 0099

Vrijstaand vakantiehuis, prettig en compleet ingericht. Entrée, gang, woonkamer met zithoek, eethoek, TV met set-top-box, haardkachel en toegang tot het teraas met uiteraard een fantastisch uitzicht… Meer informatie

  • 6 personen
  • 2 slaapkamer
  • vanaf EUR: 532 voor de gehele accommodatie
  • Zonder huisdier
  • WiFi
  • Kinderbedje
  • Zwemmen tot 100 m
  • Eigen bootje of kano
  • TV
  • Restaurant tot 1 km
  • Bos tot 100 m
  • Direct aan het water
  • Alleenbewoning
  • IB Exclusive
  • Beschrijving van de accommodatie

    Beschrijving van de accommodatie

    Vrijstaand vakantiehuis, prettig en compleet ingericht. Entrée, gang, woonkamer met zithoek, eethoek, TV met set-top-box, haardkachel en toegang tot het teraas met uiteraard een fantastisch uitzicht over het zeer grote meer. Keuken met o.a. gasfornuis met elektrische oven, koelkast met vriezer, waterkoker en magnetron. Badkamer met douche en toilet. Boven zijn twee slaapkamers, beide met een tweepersoons bed en een éénpersoons bed. Beide slaapkamers hebben toegang tot het balkon. Het huis staat in een zonnige tuin zonder omheining en grenst aan het water. U beschikt over tuinmeubelen met parasol, barbecue en kampvuurplaats. Eigen parkeerplaats.

    Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken

    • Goedkope huizen
    • Direct aan het water
    • Pasen

    Extra info bij de accommodatie

    Elektriciteit dient u ter plaatse te betalen. Mogelijkheid toto het huren van een kano. Vissen in het Bezdrev meer is niet toegestaan. Bewoning door maximaal 5/6 personen.

    Prijs

    Zomerseizoen Winterseizoen Feestdagen en Oud&Nieuw
    Week 858 € Weekverblijven zijn niet beschikbaar Kerstverblijf is niet beschikbaar
    Weekend 216 € Weekend 216 € Oud&Nieuw verblijf is niet beschikbaar
  • Locatie Beschrijving

    Locatie Beschrijving

    Centraal gelegen in zuid Bohemen nabij Hluboka nad Vltavou, ca 8 km ten noordwesten van Ceske Budejovice, aan de rand van een vakantiedorp en aan bosrand, direct aan de oever van het grote (520 ha) zwem- en surfmeer Bezdrev (op één na grootste meer van zuid Bohemen). Vanaf uw huis en tuin heeft u fantastisch uitzicht over het zeer grote Bezdrev meer, vanaf uw tuin kunt u heerlijk comfortabel van de zonsondergang genieten. Ideale ligging om te zwemmen, watersporten, wandelen, fietsen en de vele bezienswaardigheden in de omgeving bezichtigen. Het prachtige kasteel Hluboka en het toeristische stadje met alle faciliteiten ligt op slechts 2 km afstand. Jachtkasteeltje Ohrada met de gezellige dierentuin en restaurant 1 km. De zuidboheemse metropool České Budejovice 6 km. Kastelen Kratochvile 16 km, Tyn nad Vltavou 23 km, Trebon (kuuroord) en Cesky Krumlov (UNESCO) beide 30 km, Jindrichuv Hradec 56 km, vele pittoreske dorpjes met boerderijen prachtige gewelde gevels, meren, burchten, schitterend natuurschoon met diepe bossen, heuvels en nog veel meer.
    Afstanden: Basis levensmiddelen en supermarkt, alsmede alle faciliteiten (Hluboka nad Vltavou) 4 km. Tevens vindt u hier vele restaurants, een mooi zwembad met glijbaan, overdekt zwembad, massages, een mooie golfbaan, tennisbanen en tennishallen, sauna, een adrenaline park met o.a. kabels en klimrekken voor de kinderen en vele andere (sport)faciliteiten. Paardrijden (buitenritten, rijhal) 1 km. Bootjes en waterfietsen verhuur in aan het Bezdrev meer 1 km. Vanuit uw tuin kunt u uiteraard gelijk zwemmen een watersporten beoefenen. Bos 10 m.

  • Fotogalerij
  • Beoordeling

    Beoordeling accommodatie

    Totale beoordeling accommodatie

    9.6

    Individuele beoordeling

    Tevredenheid met de ligging
    9.6
    Tevredenheid met de schoonmaak
    9.6
    Tevredenheid met de uitrusting
    9.6
    Tevredenheid met de communicatie
    9.6
    • Jan
      18.09.2025 - 21.09.2025
      10

    • Jana
      06.09.2025 - 12.09.2025
      10

      Plussen
      We vonden het over het algemeen erg leuk. Vooral de rust en stilte, zonder mensen. De eenzaamheid is geweldig.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Pavla
      08.05.2025 - 11.05.2025
      10

    • Karel
      07.09.2024 - 14.09.2024
      10

      Plussen
      Absoluut fantastisch, we hebben al heel lang niet meer zo'n vakantie gehad, rust, stilte en heerlijke ontspanning.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Hana
      03.08.2024 - 10.08.2024
      10

      Plussen
      Prachtige plek, direct aan het water, ideaal voor kinderen. Zeer rustige locatie. De eigenaar is erg aardig, alles was perfect. De hond was geen probleem.
      Minnen
      Het enige nadeel is het ontbreken van een hek, wat we wel prettig hadden gevonden vanwege de kinderen en de hond. En de muggen, maar die zijn toch niet te bestrijden? Die zaten alleen in de tuin bij het water, in het huisje hebben we gewoon muggenspray in de stopcontacten gestoken en was het rustig.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Jitka
      06.07.2024 - 13.07.2024
      10

      Plussen
      Alles was perfect in orde. Rust, een magische plek, en de eigenaar was erg behulpzaam.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Lenka
      08.06.2024 - 15.06.2024
      10

    • Steffen
      18.05.2024 - 24.05.2024
      10

      Plussen
      Een prachtig klein huisje op een zeer rustige locatie aan een meertje. We verbleven er met onze drie kinderen en hebben een heerlijk ontspannen week gehad. De stadjes České Budějovice en Český Krumlov zijn gemakkelijk te bereiken en bieden altijd wel iets leuks voor een dagtrip met kinderen. Dierentuin Hluboká, op minder dan vijf minuten afstand, is ook een aanrader. Het huisje zelf is uitstekend; de communicatie met de eigenaar verliep heel soepel en zonder problemen!

      translatedByGoogle - showOriginal

    • petra
      11.05.2024 - 18.05.2024
      10

      Plussen
      Het verblijf was absoluut fantastisch, de plek is heerlijk ontspannend, natuur, elke dag zonsondergangen, stilte, alles wat je nodig hebt om tot rust te komen. De gastvrouw is hartelijk en erg aardig. We komen hier zeker terug. De voorzieningen in het huisje waren geweldig, we hebben niets gemist. :-)
      Minnen
      Alles was perfect.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Simona
      15.07.2023 - 22.07.2023
      10

      Plussen
      Absoluut prachtig. De eigenaar is geweldig. Het hele verblijf was onbeschrijfelijk ❤️

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Eva
      08.07.2023 - 15.07.2023
      10

      Plussen
      Geweldige eigenaar, vakantiehuisje op een rustige locatie, eigen toegang tot het water, boot, 1 paddleboard... helemaal tevreden met deze vakantie, zo makkelijk gaat het niet altijd...

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Martin
      18.05.2023 - 21.05.2023
      9.75

    • Radek
      27.08.2022 - 03.09.2022
      10

      Plussen
      Perfecte locatie van de accommodatie met een prachtig uitzicht op het water. Ik beveel het aan.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Pavlína
      23.07.2022 - 30.07.2022
      10

      Plussen
      We vonden de omgeving, de voorzieningen van het huisje en de netheid geweldig. We kunnen de eigenaresse van harte aanbevelen; ze is aardig en behulpzaam. BEDANKT voor een fantastische vakantie!
      Minnen
      Niets aan toe te voegen.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Kateřina
      09.07.2022 - 16.07.2022
      10

      Plussen
      Alles was perfect in orde. Schoon, mooi en aangenaam ingericht huisje. De communicatie met de eigenaar was uitstekend! In de buurt zijn er mogelijkheden om te eten of een snack te halen, en fietstochten door de prachtige natuur zijn een geweldige ervaring. Ik kan het van harte aanbevelen.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Jana
      11.06.2022 - 25.06.2022
      10

      Plussen
      een prachtige plek.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Michal
      29.05.2022 - 04.06.2022
      9.5

      Plussen
      De aanpak en bereidwilligheid van de eigenaar

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Tereza
      24.05.2022 - 29.05.2022
      10

    • Katerina
      24.07.2021 - 31.07.2021
      10

      Plussen
      Erg leuk

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Vlasta
      03.07.2021 - 10.07.2021
      0

      Plussen
      We zijn absoluut tevreden met alles - de benadering van mevrouw Šimšíková, de omgeving van het huisje, het interieur en de voorzieningen. We zijn hier al voor de tweede keer geweest en ik hoop dat het niet de laatste keer zal zijn.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Miloš
      07.05.2021 - 10.05.2021
      10

    • Václav
      05.09.2020 - 12.09.2020
      10

      Plussen
      Accommodatie, keukenuitrusting inclusief ingrediënten. Nabijheid van water, buitenstoelen en ligstoelen, wifi, televisie.
      Minnen
      Omgeving - geen bos op loopafstand (voor paddenstoelen, enz.), hek achter het huisje vanwege spoorlijnen en oncontroleerbare factoren: vervuild water in Bezdrevo, muggen, wespen.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Jiří
      29.08.2020 - 05.09.2020
      9.75

      Plussen
      prachtige natuur en de omgeving
      Minnen
      we hebben niets gevonden

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Libuše
      22.08.2020 - 29.08.2020
      9.25

    • Kateřina
      01.08.2020 - 08.08.2020
      10

      Plussen
      Alles was perfect in orde, de hospita was aardig en behulpzaam. De accommodatie was uitstekend, de plek was perfect voor kinderen. Het weer was ook goed. Een fijne vakantie.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Monika
      27.06.2020 - 04.07.2020
      10

      Plussen
      Het huisje en de omgeving zijn fantastisch, de eigenaar is erg aardig en behulpzaam.
      Minnen
      slechtere waterkwaliteit in de vijver

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Ilona
      13.06.2020 - 20.06.2020
      10

      Plussen
      Op het weer na, was het geweldig!

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Vlasta
      06.06.2020 - 13.06.2020
      10

      Plussen
      Het huisje ligt in een prachtige omgeving, is na de renovatie brandschoon en luxueus ingericht. De eigenaar is erg aardig en prettig in de omgang. Er was ook een boot aanwezig, die we hebben gebruikt. Het was er rustig en er groeiden paddenstoelen vlak naast het huisje. We wilden er helemaal niet meer weg en als de kinderen het leuk vinden en de mogelijkheid zich voordoet, zullen we het zeker nog eens huren.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Miroslav
      24.08.2019 - 31.08.2019
      10

      Plussen
      We waren dolenthousiast. Het huisje ligt op een prachtige locatie; zelfs gewoon op het terras zitten met een romantisch uitzicht op Bezdrev is heerlijk ontspannend. Bovendien spetteren er constant vissen in het water en rennen er eekhoorns rond. Het huisje is goed uitgerust, je kunt er koken en alles is prima geregeld. Op loopafstand van de dierentuin, kasteel Hluboká en andere magische plekken. De communicatie met de eigenaar verliep vlekkeloos, de reactie was direct. We kijken nu al uit naar volgend jaar!
      Minnen
      Geen enkel commentaar.

      translatedByGoogle - showOriginal

    • Karel
      21.07.2018 - 28.07.2018
      9.25

    • Veronika
      22.07.2017 - 29.07.2017
      10

  • Omgeving

    Bezienswaardigheden in de omgeving

  • Toon op kaart

    Ligging van de accommodatie

    GPS

    49.043056, 14.397351

  • Prijzen en bezetting
  • Přidejte si k víkendu více dní

    • Víkend + dny navíc
    • 8. 3. 2022 - 11. 3. 2022
    Cena víkendu 6 800 Kč
    Dny navíc 1 200 Kč
    Celková cena 8 000 Kč


Tips voor uitstapjes

Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.

Wie is InterBohemia

Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.

Kdo je Interbohemia