Vrijstaand vakantiehuis, netjes en compleet ingericht. Entrée, gang, woonkamer met zithoek voor 6 personen, eethoek, satelliet TV, haardkachel en toegang tot het terras. Open keuken met o.a.… Meer informatie
Vrijstaand vakantiehuis, netjes en compleet ingericht. Entrée, gang, woonkamer met zithoek voor 6 personen, eethoek, satelliet TV, haardkachel en toegang tot het terras. Open keuken met o.a. gasfornuis, koel/vries combinatie, koffiezetapparaat, waterkoker en magnetron. Badkamer met douche en toilet. Boven is een overloop met zitje en twee slaapkamers – een slaapkamer (geen deuren, alleen gordijn) met drie éénpersoons bedden en toegang tot het balkon en een slaapkamer (vouwdeuren) met twee éénpersoons bedden. Verwarming middels de haardkachel met leidingen naar de kamers toe. De tuin is deels omheind middels een hoog heg. U beschikt over houten tuinmeubelen met parasol en een kampvuurplaats. Eigen parkeerplaats.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Vissen
Extra info bij de accommodatie
Huisdieren zijn niet toegestaan. U beschikt over een Wifi verbinding. Na afspraak kunt u fietsen en veiligheids helmen huren. Elektriciteits verbruik is inclusief, stookhout dient u ter plaatse betalen. Bewoning door maximaal 5 personen.
Aan het Lipno meer, aan de rand van de vakantie nederzetting genaamd Karlovy Dvory, ca 3 km ten oosten van het stadje Horni Plana en ca 45 km van de grens met Duitsland. Het huis staat op een rustige plek ca 400 m van het meer, op een flauwe helling, vlakbij het bos, op op een hoogte van ca 880 m boven de zeespiegel. Vanaf uw huis heeft u weids uitzicht (deels over de daken van andere chalets) aan het Lipnomeer en de beboste heuvels daarachter. Ideaal gebied om te zwemmen, watersporten, wandelen en fietsen via fietsroutes langs het Lipno meer. Tevens biedt de omgeving vele bezienswaardigheden, bijvoorbeeld het romantische stadje Cesky Krumlov (monumentenzorg UNESCO) met kasteel en verscheidene steegjes met restaurants en terrasjes 25 km, klooster Zlata Koruna 31 km, burcht Rozmberk 40 km, burcht Vitkuv Kamen 38 km (via de pont in Dolni Vltavice 24 km). Wandelroutes naar het natuurschoon in de omgeving, de kanaal gebouwd door de Schwarzenberg dynastie, de bergmeren Cerne en Certovo (het Zwarte meer en het Duivels meer) en nog veel meer.
Afstanden: Basis levensmiddelen, supermarket en restaurants (Horni Plana) 3 km. Hier vindt u tevens zwembad, verhuur van bootjes en mogelijkheid tot motorboot varen, alsmede paardrijden. Zwemmen, strand/ligweide, tennisbaan en minigolf (Jenisov) 2 km. Overdekt zwembad en sauna (wellness hotel Frymburk) 13 km. Zwemmen, watersporten en vissen (vergunning is noodzakelijk) aan het Lipno meer 400 m. Verhuur van katamarans (Hurka) 1 km. Golfbaan (Slupecna) 19 km. Wildwater varen en raft verhuur (Vyssi Brod) 28 km. Bos 30 m.
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.