Vrijstaand chalet, knus ingericht. Entrée, gang, woonkamer met zithoek, open haard, TV en toegang tot het balkon waar u heerlijk kunt zitten met uitzicht op het water voor u. Keuken met eettafel en o… Meer informatie
Vrijstaand chalet, knus ingericht. Entrée, gang, woonkamer met zithoek, open haard, TV en toegang tot het balkon waar u heerlijk kunt zitten met uitzicht op het water voor u. Keuken met eettafel en o.a. electrisch fornuis met 3 kookplaten, koffiezetapparaat en waterkoker. Toilet en wastafel. Op de verdieping vindt u drie slaapkamers, een royale slaapkamer met een éénpersoons bed, mogelijkheid tot een extra bed, tweede zithoek en toegang tot de andere slaapkamers, met resp. een tweepersoons bed en een tweepersoons- en éénpersoons bed. Via een steile trap bereikt u het souterrain met douche en berging voor o.a. de boot. CV via de openhaard. De bungalow staat op een eigen grondstuk, u beschikt over tuinmeubelen met parasol, draagbare barbecue en kampvuurplaats. Parkeren op het huis.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Direct aan het water
Extra info bij de accommodatie
Kinderbedje op aanvraag. Huisdieren zijn niet toegestaan. U beschikt gratis over een kano en tafeltennis. Elektriciteitsverbruik. Haardhout: groot basispakket is gratis, meer hout tegen betaling ter plaatse (EUR 8,-/pakket). Bewoning door maximaal 6/7 personen + baby.
De prijs is echter berekend op maximaal 6 personen + baby. Eventuele 7e persoon betaalt EUR 40,- per week ter plaatse.
Dit chalet is werkelijk subliem gelegen! In zuid Bohemen, direct aan de oever van het meer Komornik waar u kunt zwemmen en watersporten beoefenen, aan de bosrand. De bungalow staat aan de rand van een gezellige vakantienederzetting, ca 2 km ten noorden van het dorp Kunzak en ca 17 km ten oosten van de stad Jindrichuv Hradec. Zeer rustig gelegen met fantastich uitzicht over het meer en bos. Hier kunt u heerlijk tot rust komen, zwemmen, wandelen, fietsen en de mooie omgeving verkennen. Het gebied is rijk aan meren en bossen maar ook verscheidene culturele en historische bezienswaardigheden. Kasteel Jindrichuv Hradec 17 km, kasteel Telc 25 km, kasteel Zirovnice 18 km, kasteel en de mooie stad Dacice 21 km, burchtruine Landstejn 17 km. De Oostenrijkse grens ligt op ca 19 km afstand.
Afstanden: Basis levensmiddelen en restaurant (Kunzak) 2 km. In het zomerseizoen is er een restaurant op 500 m afstand. Supermarkt (Jindrichuv Hradec) 17 km. Zwemmen watersporten, ligweide, privé steiger en een privé toegang tot het meer met zandbodem direct voor uw deur! Bootjes verhuur bij de camping op 500 m. Aquapark (Jindrichuv Hradec) 17 km. Tennisbaan (Otin) 14 km. Golfbaan (Nova Bystrice) 16 km. Bos 10 m.
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.