Voormalige boerderij met een afgesloten binnenplats waar de kleine kinderen veilig kunnen spelen en waar u tevens kunt parkeren. Het huis is eenvoudig ingericht. Entrée vanaf de binneplaats, gang,… Meer informatie
Voormalige boerderij met een afgesloten binnenplats waar de kleine kinderen veilig kunnen spelen en waar u tevens kunt parkeren. Het huis is eenvoudig ingericht. Entrée vanaf de binneplaats, gang, woonkamer met twijfelaar en een fauteuil, eettafel en TV. Keuken met o.a. 4 gaspitten, koffiezetapparaat, waterkoker en magnetron. Badkamer met handdouche en toilet. Slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met een éénpersoonsbed. Verwarming via hout-kolen kachel of electrisch. In de binnneplaats staan tuinmeubelen met parasol en een draagbare tuingrill.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Goedkope huizen
Met huisdier
Extra info bij de accommodatie
Één huisdier is toegetsaan. Elektriciteitsverbruik boven de 50 kWh per week ter plaatse betalen. Bewoning door max. 4 personen of 3 volwassene + 2 kinderen tot 15 jaar.
In zuid Bohemen, in het mooie dorpje Dobcice met veel huizen met de typische gevels in pasteltinten, ca 16 km van de stad České Budejovice. Het dorpje Dobcice staat onder monumentenzorg. Winkel 3 en 6 km, meer winkels en grote supermarkten 16 km. Restaurant 200 m, verdere restaurants vanaf 6 km. Zwembaden 23 en 16 km, overdekt zwembad en sauna 16 km, tennis 5 km, golfbaan 23 km, paardrijden 4 km. Zwemmen en watersporten in het grote meer Dehtar op 5 km afstand. Bos 500 m.
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.