Modern zolderappartement met sauna, in een nieuw appartementencomplex, met een prachtig uitzicht op het Lipnomeer, waar u kunt genieten van betoverende zonsondergangen. Woonkamer met kitchenette,… Meer informatie
Modern zolderappartement met sauna, in een nieuw appartementencomplex, met een prachtig uitzicht op het Lipnomeer, waar u kunt genieten van betoverende zonsondergangen. Woonkamer met kitchenette, bank, eettafel, toegang tot het terras, open haard en tv. Kitchenette met keramische kookplaat, oven, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en vaatwasser. Eerste slaapkamer met tweepersoonsbed. Tweede slaapkamer met tweepersoonsbed en toegang tot het terras. Badkamer met douche, wastafel, toilet en sauna. Centrale verwarming. Parkeergelegenheid voor 2 auto's voor het huis.
Deze accommodatie heft onderstaande kenmerken
Met huisdier
Oud&Nieuw 2025
Chalets in de bergen en wintersport
Extra info bij de accommodatie
Huisdieren alleen in overleg (250 CZK/huisdier/nacht). Babybedje op aanvraag beschikbaar. Energieverbruik is bij de prijs inbegrepen! De terugvorderbare borg van 2.000 CZK wordt ter plaatse aan de verhuurder betaald. Beddengoed en handdoeken zijn aanwezig. De accommodatie is geschikt voor maximaal 5 personen (4 + 1 persoon op de bank).
In Zuid-Bohemen, met direct uitzicht op de natuur van Šumava en het Lipnomeer, op ongeveer 1 km van het centrum van Lipno nad Vltavou, 8 km ten zuidoosten van Frymburk en minder dan 30 km van Český Krumlov. Accommodatie vindt u aan de rand van het dorp Slupečná, vlakbij Lipno nad Vltavou, vlakbij de skipiste en het boomtoppenpad. De omgeving is ideaal voor zowel wandelen als sporten. Het recreatiecentrum Lipno nad Vltavou biedt bijvoorbeeld een kabelbaan, een hopsarium, een boomtoppenpad, tennisbanen, rondvaartboten, Aquaworld, verhuur van paddleboards en uitrusting voor diverse watersporten. Ook een bezoek waard zijn het Frymburk Museum (8 km), de Duivelsmuur (9 km), de historische stad Český Krumlov (30 km), de ruïnes van Vítkův hrádek (21 km) of het kasteel Rožmberk (20 km).
Afstanden: supermarkt 600 m, restaurant 500 m, supermarkt en informatiecentrum (Frymburk) 8 km, geldautomaat 500 m, postkantoor (Vyšší Brod) 13 km, natuurzwembad (Lipno, ca. 1,5 km), gemarkeerde wandelpaden in de omgeving, watersport, vissen met vergunning en strand (Lipno), bos op 100 m. Winterinfo: Skigebied Lipno (900 m lopen), met een vierpersoons stoeltjeslift en skischool. Een andere mogelijkheid om te skiën is in het skigebied Hochficht in Oostenrijk op 45 km (3 stoeltjesliften, 9 pistes, 6 liften, kunstsneeuw, skischool, skiverhuur).
Als u nog niet weet waar uw droomvakantiehuis te huur is, laat u dan inspireren door onze reistips en ontdek de perfecte plek voor uw vakantie in een vakantiehuis of chalet.
Wilt u van ons niewe tips voor uitstapjes ontvangen?
Overzicht van de nieuwe huizen die wij toevoegen en Tsjechië verkennen?
Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring met het verhuren van vakantiehuizen en chalets! Onze specialisatie is het verhuren van vakantiehuizen en chalets in heel Tsjechië, met een minderheid van de huizen ook in Slowakije. In 1990 zijn we begonnen als Nederlands bedrijf dat huisvesting in Tsjechië bood aan klanten voornamelijk uit Benelux, Duitsland en Groot-Brittannië. In de loop der jaren heeft de transformatie plaatsgevonden van een Nederlands bedrijf naar een Tsjechisch bedrijf, waarbij we ons succesvol hebben ontwikkeld tot een middelgrote organisatie die een kwalitatief hoogstaand product aanbiedt van enkele honderden vakantiewoningen en vakantiehuizen met websites in vier taalversies. Naast Tsjechië hebben we ook klanten uit Duitsland, Nederland en andere Europese landen.