Vakantiehuizen Tsjechië, Vakantiehuizen in Bohemen, Vakantie 2010 Tsjechische Republiek
![]() | |
225 € | |
South Bohemia | |
6 Persons , 3 Bedrooms | |
![]() | |
255 € | |
Bohemian Forest | |
9 Persons , 3 Bedrooms | |
![]() | |
435 € | |
Bohemian Forest | |
10 Persons , 4 Bedrooms | |
![]() | |
296 € | |
Central Bohemia | |
5 Persons , 2 Bedrooms | |
![]() | |
310 € | |
Central Bohemia | |
8 Persons , 3 Bedrooms | |
![]() | |
429 € | |
Ore mountains | |
6 Persons , 2 Bedrooms | |
![]() | |
350 € | |
Bohemian Forest | |
6 Persons , 2 Bedrooms | |
![]() | |
520 € | |
East Bohemia | |
11 Persons , 4 Bedrooms | |
OP 0400 

Chalet Midden Bohemen
Prijslijst en bestelFoto'sKaart Mijn Favoriete Verstuur per e-mail
Prijs voor accommodatie per week vanaf: ,- €
Aantal personen: 5
Aantal slaapkamers: 3
(ALLEENBEWONING)
Ligging: In een vakantiedorp in het plaatsje Merin, direct aan het stuwmeer Slapy en ca 35 km ten zuiden van Praag (centrum ca 50 km). Het huis staat op een helling en vanuit het balkon heeft u weids uitzicht over het stuwmeer en de beboste heuvels. Winkel en restaurants 100 - 300 m. Overdekt zwembad - aquapark, sauna, squash en (overdekt) tennis in het areaal VZ Merin op 250 m. Paardrijden 8 km. Verhuur watersportartikelen 300 m. Zwemmen, strand en watersporten beoefenen in het Slapy stuwmeer 300 m. Bos 300 m. Het huis ligt ca 100 m van de ingang van een hotel areaal met restaurant, tennis, zwembad, massages, rondvaart met stoomboot enz. Vissen (vergunning noodzakelijk) 2 km.
Accommodatie: Vrijstaand, goed ingericht vakantiehuis, in een helling. Begane grond: woonkamer met eethoek, Sat-TV en 2 fauteuils, openslaande deur naar terras met tuinmeubels, kitchenette met fornuis met oven, koelkast en koffiezetapparaat. Badkamer met douche en toilet, een éénpersoons slaapkamer. Op de verdieping zijn 2 tweepersoons slaapkamers. Onderhouden tuin met zandbak en schommel, eigen parkeerplaats. Geschikt voor maximaal 5 personen.
Bijzonderheden: Kinderbedje op aanvraag. Huisdieren niet toegestaan. De verhuurster kan wel eens overnachten in een aparte ruimte met eigen opgang in het sousterrain. Veel excursiemogelijkheden.
| |
Hond toegestaan | Sauna | |
| Babybedje | Open haard | ||
| Privé zwembad | TV | ||
| Zwemmen tot 100 m | Wasmachine | ||
| Eigen bootje of kano | Restaurant tot 1 km | ||
| Eigen tennisbaan of tennis tot 100 m | Bos tot 100 m | ||
| Fietsverhuur bij de woning | Skilift tot 5 km | ||
| Vissen | WiFi / Internet |




















