Vakantiehuizen Tsjechië, Vakantiehuizen in Bohemen, Vakantie 2010 Tsjechische Republiek
![]() | |
265 € | |
Bohemian Forest | |
11 Persons , 4 Bedrooms | |
![]() | |
820 € | |
North Moravia | |
8 Persons , 3 Bedrooms | |
![]() | |
320 € | |
Bohemian Forest | |
9 Persons , 3 Bedrooms | |
![]() | |
515 € | |
Central Bohemia | |
15 Persons , 5 Bedrooms | |
![]() | |
285 € | |
Giant mountains | |
8 Persons , 2 Bedrooms | |
![]() | |
370 € | |
Bohemian Forest | |
9 Persons , 3 Bedrooms | |
![]() | |
230 € | |
Jizera mountains | |
6 Persons , 2 Bedrooms | |
OP 0064 


Landhuis Praag en omgeving
Prijslijst en bestelFoto'sKaart Mijn Favoriete Verstuur per e-mail
Prijs voor accommodatie per week vanaf: 498,- €
Aantal personen: 14
Aantal slaapkamers: 6
Ligging: In centraal Bohemen, aan de rand van het dorpje Zapy, ca 12 km ten noordoosten van Praag. Rustig gelegen met een perfecte verbinding naar Praag via de snelweg. Winkel en restaurant 2 km, alle faciliteiten in Praag 12 km. Overdekt zwembad en sauna in het sportcenter Brandys 3 km. Paardrijden (manege) 2 km. Bos 2 km.
Accommodatie: Dit huis is werkelijk een topper, zowel qua ligging als qua inrichting en faciliteiten. Geheel verbouwd landhuis, voormalige boerderij. Luxe accomodatie, voorzien van vele gemakken. Het geheel beschikt over een afgesloten binnenplaats waar 2 gebouwen op staan. CV op gas, op de begane grond is er vloerverwarming. De binnenplaats is tevens een netjes onderhouden. Veilig parkeren in de binnenpaats. Het geheel is deels ingericht met antiek meubilair. Achter de tuin is er een speelplaats voor bijv. voetbal.
Gebouw A: Entrée, gang, woonkamer met zithoek, eetkeuken met eettafel voor 11 personen en o.a. fornuis met keramische kookplat, koffiezetapparaat, waterkoker en magnetron. Badkamer met douche, dubbele wastafel en toilet. Slaapkamer met met 2 éénpersoons bedden. Boven is een hal, tweede badkamer en toilet. Twee slaapkamers, beide met een tweepersoons bed en één met een extra bed.
Gebouw B: Entrée, gang, woonhal met zithoek (bedbank), woonkeuken met zitbank, eettafel voor 6 personen en o.a. dubbele spoelbak, electrisch fornuis, waterkoker en koffiezetapparaat. WC apart. Slaapkamer met 2 éénpersoons bedden en ingang naar buiten. Boven is een Badkamer, toilet apart. Slaapakmer met en tweepersoons bed en een slaapkamer met 2 éénpersoons bedden, een extra bed en zitje.
Bijzonderheden: Één huisdier is toegestaan. Borg EUR 300,-. Gasverbruik boven 60 m3 en elektriciteitsverbruik boven 50 kWh per week ter plaatse betalen. Bij de verhuuster is het mogelijk een cursus droogbloemen arrangement en handweven te volgen. De schuur is verbouwd tot galerij. De verhuurder komt regelmatig langs (zorgt voor de tuin).
| |
Hond toegestaan | Sauna | |
| Babybedje | Open haard | ||
| Privé zwembad | TV | ||
| Zwemmen tot 100 m | Wasmachine | ||
| Eigen bootje of kano | Restaurant tot 1 km | ||
| Eigen tennisbaan of tennis tot 100 m | Bos tot 100 m | ||
| Fietsverhuur bij de woning | Skilift tot 5 km | ||
| Vissen | WiFi / Internet |






























